Myslíte, že taoistická astrologie funguje, anebo je to všechno podvod?

Taoistická astrologie je jedním z nejobsáhlejších a nejkomplexnějších astrologických systémů, jehož plný potenciál nebyl doposud v plném rozsahu objeven. Pro pochopení a interpretaci jeho celého obsahu lze v praxi studovat po celý život. Vychází z tisíce let pozorování, porovnávání, zkoumání a ověřování…. A vy si opravdu myslíte, že by to nefungovalo?

Vychází ze solárního kalendáře, z teorie jinu a jangu, ze systému pěti hybatelů - prvků (Pentagram), dvanácti čínských zvířat, numerologie a astrologie.

Pomůže s osobním rozvojem i s kariérou

Pomocí Taoistické astrologie lze komplexně vyhodnotit energetický rozbor člověka, a to i v průběhu času. Výstupem je nalezení harmonizačního prvku – léku, doporučení pro osobní rozvoj, nalezení talentů, dorovnání slabin, vyhodnocení šťastných a méně šťastných období, vhodných období pro zahájení kariéry, založení rodiny, nalezení partnera, doporučení pro zlepšení vztahů, zdraví, osobního růstu a mnoho dalšího.

Taoistická astrologie nabízí tyto rozbory:

 • 4 pilíře osudu a Šťastné pilíře osudu
 • Korelát – porovnání a harmonizace partnerů, společníků, sourozenců, …
 • Určení vhodného okamžiku – načasování svatby, otevření podniku, …

 

4 PILÍŘE OSUDU

Z tohoto rozboru se můžeme dozvědět tyto informace (stručně):

 1. Váš Vlastní prvek – charakter vaší osobní energie
 2. Procentuální zastoupení a kvalita jednotlivých prvků podle taoistického pentagramu
 3. Vaše energetická podpora a oslabení a způsob harmonizace doplněním příslušného prvku = Léčebný prvek
 4. Zvířata roku, měsíce, dne a hodiny narození, jejich funkce a charakter.
 5. Propojení zvířat ve vašem vnitřním světě a vnějším projevu – váš projev a jak vás vnímá vaše okolí
 6. vaše jin/jangová struktura – rytmus života a doporučení
 7. Typ osobnosti a fáze života a vyplývající harmonizační doporučení
 8. Podpora a kvalita oblastí života jako rodina, děti, zodpovědnost, kariéra, bohatství, ocenění a sebehodnocení, užití moci, organizace a řízení, zdroje a zázemí, partneři, …
 9. Nastavení rodinných vztahů a jejich harmonizace
 10. Možnosti, talenty a příležitosti

Výstupem rozboru je textová část a osobní poradenství. Výstup lze použít pro cílenou harmonizaci prostoru a člověka ve Feng Shui. Pomocí tohoto rozboru vznikne tzv. Feng Shui na míru klientovi. Na tento rozbor navazují Šťastné pilíře osudu.

 

ŠŤASTNÉ PILÍŘE OSUDU

Šťastné pilíře zkoumají a vyhodnocují průběh času a na základě jejich rozboru lze člověka  cíleně harmonizovat v průběhu jeho života. Šťastné pilíře osudu vychází z taoistického kalendáře a rozdělují lidský život do desetiletých etap – pilířů.

V těchto etapách se vyhodnocují období harmonie a zátěží, období vhodné pro studium, založení rodiny, kariéru, početí, možnost setkání s partnerem. Mimo jiné jsou zde vidět tzv. Speciální hvězdy, jako Prosperita, Meč, Romantika, Cestující kůň = energie změn…

Nejcennějším výstupem celého astrologického rozboru, tedy 4 Pilířů i Šťastných pilířů, je tzv. Léčebný prvek. Jedná se o prvek, který energeticky harmonizuje člověka a pomáhá mu jak zdravotně, tak v jednotlivých oblastech života, které jsou oslabené.

Jak to vypadá v praxi?

Příklad použití (stručně): Ukáže se, že lékem je prvek dřevo. Po dohodě s klientem lze do příslušných sektorů domu nebo do sektorů klienta použít zelenou barvu, rostliny, materiál dřevo, přírodní tkaniny. Klientovi se poradí zelené pyžamo, povlečení, turistika a procházky, pobyt v přírodě, důsledně je třeba dbát na ventilaci, práce v oblasti plánování a projektování, chránit a harmonizovat játra, žlučník…

Výstupem rozboru je textová část a osobní poradenství. Výstup lze použít pro cílenou harmonizaci prostoru a člověka ve Feng Shui. Pomocí tohoto rozboru vznikne tzv. Feng Shui na míru klientovi. Kompletní rozbor  4 pilíře osudu a Šťastné pilíře osudu stojí 1.500 Kč.

Propojením Astrologie a Feng Shui, případně Tradiční čínské medicíny, vzniká jedinečný ucelený komplex možnosti celostní harmonizace člověka v jeho prostoru!

KORELÁT: SROVNÁVACÍ ROZBOR

KORELÁT nám pomáhá zorientovat se v mezilidských vztazích. Rozborem jednotlivých rovin astrologického rozboru vychází najevo případné disharmonie, např. v oblasti komunikační nebo třeba vnitřního cítění a emocí. Pochopením rozdílnosti druhého člověka často odpadnou  myšlenky typu: „on/ona to dělá schválně“, „chce mi ublížit“,“ nerozumí mi“, „neslyší, co říkám“, „proč nekomunikuje?“

Pomocí poradenství a případně i Feng Shui prostoru lze docílit „překlenutí“ nesouladu v jednotlivých rovinách srovnávaných osobností, a tím významně působit na zvýšení kvality mezilidských vztahů.

Pro srovnání je velmi zajímavá i rovina dominance. Spolu s rovinou komunikace a inteligence slouží k porovnání a sladění nejen partnerů, ale i pracovních týmů. Využití KORELÁTU má tak své hluboké opodstatnění při výběru pracovníků a sestavování pracovních týmů.

VHODNÝ OKAMŽIK

Určení vhodného okamžiku

Každý start – začátek má svůj nejvhodnější okamžik. Vykročení ve správný moment podporuje dlouhodobou stabilitu a prosperitu dané akce. Jistě jste slyšeli o Karlu IV. a jeho mostě a univerzitě….

Výběr aktivit, u nichž je možné a vhodné začít ve vhodný okamžik:

Svatba – počítá se z astrologie obou partnerů a určuje se den i hodina.
Stavba domu – zahájení stavby. Den případně i hodina
Nádech domu – uzavření střechy domu. Měsíc.
Nastěhování – Den případně i hodina.
Zahájení činnosti firmy – Den případně i hodina
Start projektu – Den případně i hodina
Otevření obchodu, restaurace, centra služeb, ... – Den případně i hodina.
Podpis smlouvy – Den případně i hodina
Finanční transakce – Den.

Poradenství

Cena

4 pilíře osudu aŠťastné pilíře osudu

1 500 Kč/ osoba

4 pilíře osudu a nalezení Šťastného prvku 500 Kč /osoba

Korelační (vztahová) astrologie

1 500 Kč/2 osoby

Vhodný okamžik

1 000 Kč

Chci upravit Interiér

 

Chci zdravé bydlení

 

Chci Feng Shui pro děti

 

Chci pomoc s GPZ a elektrosmogem

 

Chci Feng Shui zahrady