Feng Shui pro děti

Moje motto z životní praxe: Feng Shui v bytě, klidná máma, zdravé dítě!

Feng Shui má celou řadu možností, jak dětem usnadnit a zpříjemnit prostředí, ve kterém žijí, jak zajistit zdravý rozvoj, kvalitní spánek, klid a harmonie. 

Dětský pokoj má svoje specifika v tom, že by měl „růst“ spolu s dítětem, měl by tedy být variabilní, a že školákům slouží jako 3 v jednom - ložnice, herna a pracovna, často vybavená počítačem a jinou technikou.

 

Nabídka poradenství Feng Shui pro děti:

1. Zdravý spánek 

Najdeme vašemu dítěti místo pro spánek, mimo vliv patogenních zón a snížíme působení elektromagnetického smogu. Více se dozvíte v sekci Geopatogenní zóny a elektromagnetický smog.

 Vhodná pozice postýlky, později postele se odvíjí od uspořádání v místnosti, ale také podle orientace dítěte na světové strany. Některé děti v posteli rotují až do 3 let, s přibývajícím věkem se ale stále více usazují do své vhodné světové strany. Což je spolu s pocitem bezpečí jedním z faktorů, které ovlivňují kvalitu spánku a zdravý vývoj dítěte.

 Úpravou toku energie vytvoříme pocit bezpečí a klidnou, podporující a zdravou atmosféru prostou.

Chci poradit

 

 

 

2. Vhodné barvy a materiály

Volba vhodných barev je dle mého názoru jeden z nejdůležitějších kroků při harmonizaci dětského pokoje a tím i dítěte.  Barvou můžeme ovlivnit aktivitu/pasivitu dítěte a jeho celkovou duševní pohodu.  Je dokázáno, že barvy mají vliv nejen v psychické, ale i ve fyzické rovině člověka. Rozborem z data narození lze určit mimo jiné přesně barvy, které jsou pro vaše dítě podporující nebo naopak. Tohoto lze cíleně využít při výmalbě nebo celkovém ladění dětského pokoje.

Chci poradit

 

 

 

3. Umístění pracovního stolu

Správné umístění pracovního stolu umožní vypnutí podvědomé signalizace nebezpečí, zvýší výkonnost a schopnost koncentrace vaší ratolesti. Umístíme ho do vhodné světové strany a do vhodné pozice bezpečí a síly.

Chci poradit

 

 

 

4. Zdravé osvětlení

Volba dostatečného osvětlení je důležitá proto, že děti zkoumají mikrokosmos a osvětlení by jim mělo umožnit uvidět i muší nožičky. Věděli jste, že některé typy žárovek narušují biorytmy a ovlivňují imunitní systém? Je dobré vědět, jaký typ osvětlení je vhodný do dětského pokoje. Spolu připravíme návrh zdravého a dostatečného osvětlení pro vaši ratolest.

 

 

5. Propojení sourozenců

Feng Shui pomáhá propojit sourozence v jedné místnosti a najít nejvhodnější umístění 

pro jejich postele a pracovní stoly.

 

Poradenství

Cena

Zdravý spánek

2 500 Kč

Umístění pracovního stolu

 500 Kč

Zdravé osvětlení

 500 Kč

Vhodné barvy a materiály*

1 500 Kč

Propojení sourozenců*

5 000 Kč/ celý interiér pro 2 děti

 

*Cena zahrnuje vypracování rozboru 4. Pilíře

  a mimo jiné určení Šťastného prvku - léku