S Andreou jsem prošla 3 ročníky večerních lekcí školy Feng shui. Krok za krokem nás srozumitelně vedla k hlubokému poznání všech souvislostí. Cestou pochopení a ovládnutí jednotlivých metod (často zdánlivě protichůdných) a rozpoznání priorit pro rozhodování jsme vedeni k sobě a ke své vlastní intuici- pro vnímání všech aspektů našeho bytí. V době, kdy je starodávné učení feng- shui často pojímáno zkratkovitě a často absurdně bagatelizováno, je Andrea zárukou poctivého hledání (a nacházení) podstaty.
Ing.Arch.Helena Chvílová, www.ateliernetresk.cz


Škola Feng Shui pod vedením Andrei G. pro mne byla jednoznačnou volbou, jelikož obsahuje celostní pohled na pradávné učení v jeho původní, "nekomerční" formě - té vysoce funkční. Zpočátku jsem ani netušila, v jakých všech sférách lze pomocí FS naše životy ovlivňovat. Celé studium bylo úžasným zážitkem plným objevování, aha efektů a také nově vzniklých přátelství. Andrejko moc děkuji za přístup a ochotu předávat Tvé nekonečně obsáhlé znalosti!
Mgr.Daniela Kalvodová, kouč NLP, www.nlpkoucink.czByl jsem požádán, abych napsal, jak jsem byl spokojený se školou Feng Shui Brno. Do školy jsem se rozhodl chodit z profesních důvodů. Jsem architekt a poslední dobou přibývalo klientů, kteří chtěli stavět dům se zohledněním principů Feng shui. Zkusil jsem napřed literaturu, ale zjistil jsem, že Feng shui je buď něco neseriozního nebo je kolem něj naprostý informační zmatek. V každé knize se psalo něco jiného, to samé bylo i na internetu. Přihlásil jsem se na pár různých kurzů Feng shui, ale jasno jsem si neudělal. Nepřinesly mi nic až tak nového pro moji profesi. Teprve ve škole FS u paní Andrei Gheorghe jsem začal chápat podstatu věci. Paní Andrea je lektorka celým srdcem, má velmi široký záběr a tím dokáže vysvětlit podstatu věci z více úhlů pohledu. Škola je logická, vše na sebe navazuje a jednotlivé postupy spolu souvisí. Ze získaných informací jsem mohl rozšit svoje vnímání architektonické tvorby o nový rozměr. Školu i semináře mohu vřele doporučit, jsou nabyté informacemi i velmi logickým a praktickým vnímáním reality. Děkuji za vše,
Ing.Arch. Jaroslav B.

 


Absolvovala jsem celou školu Feng Shui u paní Andrey Gheorge a musím říct, že jsem v žádném jiném předchozím kurzu, ani v knihách (a že jich teď vychází!) nedostala tak ucelené a vyčerpávající informace. Je super, že se teď dá přihlásit i do kratších kurzů jen na konkrétní témata.
Eva B.

 


Pracuji jako interiérová designérka a svou práci jsem absolvováním Školy feng shui Brno posunula na úplně jinou úroveň - sladit dokonale byt s jeho obyvateli a jejich životním nastavením. Rozšířil se mi okruh klientů a vše dostalo hlubší smysl. Velmi důležitá byla i praxe, bez níž by informace zůstaly jen informacemi....
Hana Hlinková

 


Děkuju paní Gheorghe nejen za spoustu nových znalostí, ale taky za předání jejích praktických zkušeností. Mně se hodiny aplikace Feng Shui v praxi líbily asi nejvíc. Právě kvůli praxi jsem volil pomalejší a hlubší studium. Profi Feng Shui není na rychlokurz!
Karel

 


Jsem studentka druhého ročníku škoy Feng Shui v Brně a jsem moc spokojená. Na každou hodinu se těším a s láskou vstřebávám zkušenosti a znalosti od odborníka jako je "naše paní učitelka Andrea Gheorge". Tím, jak je škola rozvržena cítím, že člověk má dost času všechno si pořádně vstřebat, i když je to věda kterou se budu v praxi učit ještě dlouho. Proto si zvlášt cenním i možností praxe, kterou škola nabízí a obsáhlé matetiály, které na hodinách dostáváme. Získané zkušennosti chci uplatnit při rekonstrukci domu, který máme s manželem na vysočině. A doufám že, nezůstanu jen u mého domácího projektu a v budoucnu budu moci i poradit tomu, kdo projeví zájem
Lenka Šťavíčková

 


Milá Andrei, nevím jak se může referovat o příjemné atmosféře, která mě vždy pohltila, přestože ve středu máme dlouhý den a v mém věku už mám nárok být – a bývám unavená, přesto v Tvé přítomnosti všechno ze mě spadlo a nesmírně mě zajímalo vše, cos nám přednášela. Tvůj osobní vklad byl pro mě velmi důležitý a významný, myslím, že kdyby nám suploval někdy někdo jiný, tak by to nemohlo být tak zábavné a poutavé. Dokázala jsi svojí bezprostředností, opravdovostí a osobními zkušenostmi předávat obsah v takové formě, že jsem ti věřila vždy každou látku. Myslím, že jsi nás seznámila se vším, ale nevnucovala, nadchla jsi nás, ale neotrávila, nenaléhala, každému jsi nechala prostor, aby mohl obsah vnímat podle svých možností a schopností. Nikdy jsi nevytvořila nepříjemný pocit podřízeného žáka, který neměl čas se připravit, a i to se mnohdy stalo, že jsi na nás nikdy nepoužila svoje ego, ale ukázala svůj opravdový zájem. Ale jednu věc si nesmírně cením, a to i moje osobní přesvědčení bývalé trenérky dětí, že jsi v nás vyvolal lásku k obsahu a ne strach z rozsahu. A to je opravdu dar.
P.S. Asi Ti to vůbec nepomůže, ale chtěla jsem Ti říct, že jsem se v Tvé společnosti učitelky cítila vždy dobře, a to je pro mě jako žáka důležité. Nikdy jsem necítila stres nebo tlak. Tvůj osobní názor, že člověk je nad vším, člověk rozhoduje, jak se cítí, byl velmi povzbuzující. Protože za těch několik lekcí nejsme žádní feng shuisté, poznali jsme sice nějaké mantinely, pravidla, obsah, ale volba srdcem je přece ta nejsprávnější. To pro mě vytváří naději, že když potřebuji, mohu se na chvilku zase zahloubat na své úrovni poznání řešit. Víš, ještě pořád svépomocí stavíme. Marie Ž.